به فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین خوش آمدید

فروشنده آنلاین ماشین آلات باغبانی و قطعات یدکی

الف راهنمای خرید : جهت خرید هر دستگاه و قطعات یدکی ابتدا عضو شوید .

– جهت انتخاب و خرید ؛ دو راه وجود دارد ۱- از قسمت دسته بندی گروه مورد نظر را انتخاب کنید و پس از جستجو خرید کنید ۲- از قسمت نقشه فنی کد تصویر و کد قطعه را یافته و به فرم زیر در قسمت جستجو قرار . مثال : ۸-۴-۱۱۰۰

فروش آنلاین و پرداخت از طریق درگاه بانک ملت پس از ثبت کالا در این فروشگاه اینترنتی ، راه مطمئنی است برای امنیت بیشتر .

ارسال کالاها در سریع ترین زمان ؛از انبار تهران و یا انبار زرندیه  از طریق شرکتهای حمل و نقل انجام خواهد پذیرفت .

تلفن تماس مستقیم با کارشناس فروش : 09112694495 جاده تهران ساوه – شهرک صنعتی مامونیه خیابان هفتم

قوانین سایت

 1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت

ابتدا بایستی از قسمت ثبت نام وارد شده و مشخصات کاربری خود را ثبت نموده و از طریق نام کاربری و رمز عبور وارد شوید

استفاده از فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیر مجاز از منابع سایت جهت مقاصد تجاری بدون اطلاع ممنوع می باشد و به همین منظور باید از طریق پست الکترونیکی baghbanmachine()gmail.com ( به جای () @ قرار دهید)
 3. درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 4. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، که در صورت عدم فهم بصورت تلفنی و یا از طریق پست الکترونیکی فوق می توانید در خصوص آشنایی بیشتر تماس داشته باشید . این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 5. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را ( نام و نام خانوادگی – شماره تلفن همراه و ثابت – نام استان – شهرستان – شهر و روستا و نشانی تحویل کالا به همراه کد پستی را درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 6. فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین هیچ گونه مسئولیتی را در مورد مسائلی که خارج از کنترل مدیریت سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 7. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی baghbanmachine با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 8. سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی baghbanmachine مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 9. ارتباط فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین با کاربران از طریق دو آدرسbbmm.ir و www.baghbanmachine.com
 10. بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 11. فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 1. ۲٫ شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ، سایت www.baghbanmachine.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی درج نموده است.
 2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و از طریق پیامک و یا ایمیل به اطلاع خریدار می رساند.
 3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال پستی و بیمه کالا است. کرایه حمل و نقل به عهده خریدار می باشد که بوسیله شرکتهای حمل و نقل و باربری محاسبه و در زمان تحویل از خریدار دریافت خواهد شد
 4. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود و کلیه هزینه ها به عهده خریدار خواهد بود .
 5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 6. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
 7. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
 1. شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات سنگین وزن بوسیله شرکتهای حمل و نقل و باربری و ارسال قطعات سبک از طریق پست انجام می شود.

هزینه حمل و نقل و هزینه پستی برعهده خریدار می باشد .

 1. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 2. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 3. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پستی در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 4. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت حمل و نقل و بر اساس وزن و مسافت و تعداد توقفگاه و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ما هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد
 1. ۴٫ شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

 1. قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
 2. بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا ( کرایه و هزینه حمل و نقل ) خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.