فروشگاه اینترنتی ماشین آلات باغبانی و کشاورزی و قطعات یدکی

( بــــاغـبــــــــــان ماشیـــــــــــــــن )

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین  بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت احترام ویژه ای قائل است و همچنین از ارسال  پیامک های تبلیغی نیز خودداری خواهیم کرد .. این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین می‌باشد.

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت نام در بخش خرید  اینترنتی baghbanmachine  مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ شماره تلفن , ایمیل و نشانی  را در   سایت قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت شما در فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین و تقاضا برای ثبت سفارش٬ و انجام خرید , کالای خریداری شده به نشانی خریدار با درج شماره تماس  ارسال خواهد شد .

شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی  به دو صورت قادر به خرید خواهید بود :

روش اول و ساده : مطالعه مشخصات کالا  و انتخاب  افزودن به سبد کالا  ( انتخاب مجدد در صورت نیاز ) و پس از تکمیل سبد کالا  انتخاب آیکن تسویه حساب – در ادامه درج مشخصات و پس از آن پرداخت به دو روش :

روش اول : دریافت پیش فاکتور و پرداخت از طریق موبایل بانک یا دستگاههای خود پرداز یا از طریق باجه های بانکی

روش دوم  پرداخت از طریق سامانه بصورت مستقیم با درج شماره کارت , رمز دوم و ادامه پرداخت .

فروشگاه اینترنتی baghbanmachine  اطلاعات شما را در اختیار کسی قرار نخواهد داد، و تنها  در موارد  ارسال کالا استفاده خواهد شد .

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه اینترنتی www.bbmm.ir  – www.baghbanmachine.com  وارد کرده‌اید.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فروشگاه اینترنتی ماشین آلات باغبانی  و قطعات یدکی باغبان ماشین  دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را قطع  نموده و تنها کارمند مخصوص فروشگاه  که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی  این فروشگاه  را داده باشیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.