حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی ماشین آلات باغبانی و کشاورزی و قطعات یدکی

بــــاغـبــــــــــان ماشیـــــــــــــــن

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین  بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت تاکید بسیار دارد. این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین می‌باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین را به صورت منحصربه‌ فرد شناسایی نمود. و این سایت از حریم خصوصی کاربران و خریداران برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی را محافظت خواهد کرد .

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی baghbanmachine  مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در  اختیار این سایت قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت شما در فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی  به عنوان کاربر سایت  باغبان ماشین  شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها٬ پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار این سایت فروشگاه اینترنتی خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در فروشگاه  نخواهد بود.

فروشگاه باغبان ماشن اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این گونه اطلاعات تنها در موارد اطلاع رسانی متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین قرار نخواهد گرفت.

فروشگاه اینترنتی baghbanmachine  اطلاعات شما را در اختیار کسی قرار نخواهد داد، به جز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه اینترنتی www.baghbanmachine.ir  – www.baghbanmachine.com  وارد کرده‌اید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فروشگاه اینترنتی ماشین آلات باغبانی  و قطعات یدکی باغبان ماشین  دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را قطع  نموده و تنها کارمند مخصوص فروشگاه  که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده‌های فروشگاه اینترنتی باغبان ماشین  نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه اینترنتی ماشین آلات باغبانی  baghban machine در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی  این فروشگاه  را داده باشیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.